jQuery Image RotatorjQuery Image RotatorjQuery Image Rotator
IZTOK ČOP
NOVICE
POSLOVNE PRILOŽNOSTI
ČOP CHALLENGER
ROWING.SI

Druga tekmovanja

2011:

14.3.- Lago d\'Orta (ITA) - Memorial don Angelo Villa
3.mesto (1x)

 

9.4. - Zagreb (HRV) - Croatia Open
2. mesto (1x) 

 

23.4. - Bled (SLO) - Prvomajska regata
1. mesto (1x)  
1. mesto (2x; Fistravec) 

 

7.5. - Essen (NEM) - 96. International Huegel Regatta
 4. mesto (2x; Fistravec)
 1. mesto (4x; Špik, Fistravec, Pirih) 

 

14.4. - Philadelphia (ZDA) - Aberdeen Dad Vail Regatta
 1. mesto (1x) 

 

10.6. - Bled (SLO) - 56. Mednarodna regata 
1. mesto (1x) 


2010:
7.3. - Lago d'Orta (ITA) - Memorial don Angelo Villa
        1.mesto (1x) 

12.6. - Bled (SLO) - 55. mednarodna regata
        
1. mesto (2x; Murray (NZL))

14.11. - Torino (ITA) - Silverskiff
          1. mesto (1x) 

 

2009:
21.3. -Eights Head, London (VB)
      1. mesto (8+; Campbell, Maeyens, Tufte, Synek, Hacker, Drysdale, Vonarburg) 

18.-19.4. - Croatia Open, Zagreb (HRV)
     2. mesto (1x)  

25.-26.4. - Bled, 50. prvomajska regata
     1. mesto (1x)
     2. mesto (2x; Zupan)  

10.5. - Coppa Lysistrata, Neapelj (ITA)
     1. mesto (8+ C.R.V. Italia) 

16.-17.5. - 95. Mednarodna Huegel Regatta, Essen (NEM)
     1. mesto (1x)
     2. mesto (4x; Fištravec, Jurše, Zupanc)  

13.-14.6. - Bled, 54. mednarodna regata
1. mesto (4x)
2. mesto (4x)

17.-18.10. - Boston, 45. Head of The Charles Regatta         
1. mesto (8+; Synek, Campbell, Maeyens, Drysdale, Hacker, Karonen, Andersen)

 

2008:
6.4. - Croatia Open, Zagreb (HRV)

        1.mesto 2x (Špik)

19.-20.4. - Bled, 49. prvomajska regata

        1. mesto (1x)

        1. mesto (2x; Špik)
13.-15.6. - Bled, 53. mednarodna regata
        1. mesto (2x; Špik)

        1. mesto (2x; Špik)

8.11. - London, Fuller's Head of The River Fours

        1. mesto (4x Tideway Scullers: Drysdale, Campbell, Gail)


2007:
21.-22.4. - Bled - Prvomajska regata
                1. mesto (1x)
                1. mesto (2x; Špik)
19.-20.5. - Essen (NEM) - 94. Int. Huegel Regatta
                2. mesto (1x)
                1. mesto (2x; Špik) 
16.-17.6. - Bled - 52. mednarodna regata
                1. mesto (2x; Špik)

4.-8.7. - Henley (VB) – Henley Royal Regatta 
             1. mesto (2x; Spik)
3.10. - Berlin (NEM) - Rund um Wannensee
           1. mesto (All Star 8+)
13.10. - Trebon (ČEŠ) - 15. Chalupa Cup
             3. mesto (1x)
3.11. - London (VB) - Fuller's Head of the River Fours
           1. mesto (Tideway Scullers - Drysdale (NZL), Campbell (VB),  

                         Hennessey (VB))
11.11. - Torino (ITA) - Silverskiff
             6. mesto (1x)


2006:
Bled - Prvomajska regata - 1. mesto (1x)
Bled - Prvomajska regata - 1. mesto (2x - Špik)
Duisburg (NEM) - Weddau Regatta - 2. mesto (1x)
Duisburg (NEM) - Weddau Regatta - 2. mesto (1x)
Bled - Mednarodna regata - 1. mesto (2x - Špik)
Bled - Mednarodna regata - 1. mesto (8+)
Henley (VB) - Henley Royal Regatta - v finalu izgubila proti VB 2x
London (VB) - Head of the River Fours - 1. mesto 
                       (4x Tideway Scullers - Drysdale, Campbell, Hennesy)

2005:
Bled - Prvomajska regata - 1. mesto (1x)
Bled - Prvomajska regata - 1. mesto (2x - Špik)
Duisburg (NEM) - Weddau Regatta - 2. mesto (1x)
Duisburg (NEM) - Weddau Regatta - 2. mesto (1x)
Bled - Mednarodna regata - 1. mesto (2x - Špik)
Bled - Mednarodna regata - 1. mesto (8+)
Henley (VB) - Henley Royal Regatta - v finalu izgubila proti VB 2x
London (VB) - Head of the River Fours - 1. mesto 
                       (4x Tideway Scullers - Drysdale, Campbell, Hennesy)

Essen (NEM) - Huegell Reggatta - 1.mesto (1x)
Essen(NEM) - Huegell Reggatta - 1.mesto (4x - Mizerit, Prelog, Špik)

 

2004:
Zagreb (HRV) - Mednarodna regata - 1.mesto (1x)
Bled - Prvomajska regata - 1.mesto (1x)
Bled - Prvomajska regata - 1.mesto (2x - Špik)
Bled - 49. mednarodna regata - 1.mesto (2x - Špik)
Ljubljana - 6. Čop Challenger - 1.mesto (1x)

 

2003:   
Bled– Prvomajska regata - 1.mesto (1x)
Oslo (NOR) - King's Cup, mednarodna regata - 1.mesto (1x)
Essen (NEM) - 92. mednarodna Hügelregatta
        - 1.mesto (1x),
        - 1.mesto (2x – Tufte (NOR))
Bled– 48. mednarodna regata - dvakrat 1.mesto (1x)
Ljubljana– 5. Čop Challenger – 1.mesto (1x)


2002:  
London (VB) – Thames World Sculling Challenge - 1.mesto (1x)
Zagreb (HRV) - Croatia Open - 1.mesto (1x)
Bled– Prvomajska regata - 1.mesto (1x, 2x - Špik)
Duisburg (NEM) – mednarodna regata - 2. in 4.mesto (1x)
Bled– 47. mednarodna regata - 1.mesto (1x)
Ljubljana - 4. Čop Challenger - 1.mesto (1x) 


2001:
London (VB) -  Thames World Sculling Challenge –  1.mesto (1x)
Bled– Prvomajska regata – 1. mesto (1x)
Bled - Prvomajska regata – 1. mesto (2x - Špik)
Essen (NEM)– 1. mesto (1x)
Essen (NEM)– 1. mesto (2x - Špik)
Bled– Mednarodna regata – 1. mesto (1x)
Bled– Mednarodna regata – 1. mesto (2x - Špik)
Ljubljana - Čop Challenger - 2. mesto (1x)
Jindrichov Hradec (ČEŠ) - Chalupa Cup - 1. mesto (1x)