jQuery Image RotatorjQuery Image RotatorjQuery Image Rotator
IZTOK ČOP
NOVICE
POSLOVNE PRILOŽNOSTI
ČOP CHALLENGER
ROWING.SI

19.9.2011 - Iztok na triatlonu Loveman

Iztok se je včeraj udeležil triatlona Loveman 2011 na Bledu in skupaj z Nado Rotovnik Kozjek in s Klemnom Dolencem končal na 3. mestu med mešanimi štafetami. Slovensko ironman polovičko (1.9km plavanja – Nada, 90 km kolesarjenja – Iztok, 21 km teka – Klemen) so opravili v štirih urah, 30-ih minutah in 53-ih sekundah.

IMG_2982

»Naš nastop na triatlonu je zakuhala Nada, ki je pred časom  namignila, da bi lahko tak »podvig« izpeljali letošnjo jesen, in  takrat sva bila s Klemenom seveda oba za stvar. Ko smo včeraj stali na štartu, pa nama je bilo obema verjetno kar malo žal J.  Kljub temu, da sem bil malo v dvomih, kako bom preživel 90km dirkanja na kolesu, glede na to, da moj osnovni trening ni tako dolg in se za triatlon nisem posebej pripravljal, sem na progi kar užival. Večji del proge je šlo celo nad pričakovanji, na zadnjem vzponu na Kočno pa so me začeli grabiti krči in nisem vedel, ali bom moral stopiti s kolesa in počakati, da krči minejo, ali se bom lahko pripeljal do Bleda. V nekoliko počasnejšem tempu sem uspel »prilezti« na vrh hriba in nato še do Bleda, so pa danes noge čisto »trde«. Sicer smo se pa imeli super, predvsem družba je bila odlična, nenazadnje pa je bil to glavni razlog, zaradi katerega sem se  odločil, da sploh nastopim na triatlonu.«

IMG_2973

IMG_2989