POSLOVNE PRILOŽNOSTI
ČOP CHALLENGER
ROWING.SI

19.6.2009 - 4x v predtekmovanju tretji
Čop, Jurše, Fištravec in Zupanc so v današnjem predtekmovanju osvojili tretje mesto, za Hrvati in Poljaki.

V drugi predtekmovalni skupini so bili na štartu, poleg slovenskega dvojnega četverca, zadnja leta nepremagljivi Poljaki, Hrvati, ki so naše premagali prejšnji teden na blejski regati, obe Kitajski posadki in Danci. Iz štartnega bloka je najhitreje 'potegnil' naš kvartet, ki je vodil do 500-metrske znamke, nato so vodstvo prevzeli Poljaki. 500 metrov pred ciljem so s silovitim finišem začeli Hrvati, najprej so prehiteli Slovence in nato še Poljake ter ciljno črto prečkali 1.89 sekunde pred aktualnimi olimpijskimi prvaki in 2.94 sekunde pred našo posadko.

'S tekmo nismo in ne moremo biti zadovoljni. Štartamo hitro, uvod dirke še odpeljemo vrhunsko, nato pa nas začne pobirati. Zoprno je zato, ker ne vemo, zakaj se to dogaja, oziroma v čem je srž naših težav. Jutri je naš cilj uvrstitev v finale in brezkompromisen boj, saj popravnega izpita ne bo več.