jQuery Image RotatorjQuery Image RotatorjQuery Image Rotator
IZTOK ČOP
NOVICE
POSLOVNE PRILOŽNOSTI
ČOP CHALLENGER
ROWING.SI

30.5.2009 - Iztoku se ni uspelo uvrstiti v finale enojcev
Iztok se bo na prvi tekmi svetovnega pokala v španskem Banyolesu moral zadovoljiti z uvrstitvijo med sedmim in 12. mestom, saj je bil v današnjem polfinalu ćetrti, v finale pa so vodila prva tri mesta.

Iztok se bo na prvi tekmi svetovnega pokala v španskem Banyolesu moral zadovoljiti z uvrstitvijo med sedmim in 12. mestom, saj je bil v današnjem polfinalu ćetrti, v finale pa so vodila prva tri mesta.

Iztok je sicer dobro začel polfinalni nastop in bil do polovice proge na tretjem mestu, za Angležem Campbelom in Norvežanom Tuftejem. 500 metrov pred ciljem ga je dohitel Kubanec  Rodriguez, kateremu je očitno ostalo tudi več moči za zaključni finiš, tako da si je priboril svoj prvi finale v karieri, Iztok pa se bo jutri pomeril v B finalu, ki pa bo tudi vse prej kot lahka tekma, saj bosta na štartu tudi srebrni iz Pekinga, Čeh Synek in šestouvrščeni z OI, Šved Karonen. 

'Današnja tekma je bila res težka, jaz pa ponovno nisem uspel odpeljati tako kot znam. Do polovice je še nekako šlo, ko pa sem skušal pospešiti in povečati prednost pred Kubancem, je le-ta brez težav obdržal stik z mano. Ko pa je napadel Kubanec, pa enostavno nisem več imel moči, da na njegov napad odgovorim. Žal mi je za zamujeno priložnost, vendar v Banyolesu mi enostavno nič ne gre po načrtih.'